top left banner top banner image
Question Banner Question Banner Blank
Family Photo
To, że mieszkacie pod jednym dachem nie oznacza, że dzieci przejmują Waszą wiarę.
Dowiedz się więcej
Zadajcie sobie pytanie: Czy będziecie w stanie poświęcić swój czas i energię w celu przekazania wiary swoim dzieciom? To nie następuje w sposób automatyczny. To, że dzieci mieszkają z Wami pod jednym dachem nie oznacza, że samoistnie przejmują Waszą wiarę.

Mimo, że możecie je wysłać do katolickich szkół, zabieracie ze sobą w niedzielę do kościoła, czy wysyłać na dodatkowe, niedzielne zajęcia, to pamiętajcie, że Bóg tak zaprojektował rodzinę, by to właśnie w niej przekazywane były najważniejsze wartości.
To Wy jesteście dla swoich dzieci pierwszymi duchowymi trenerami.

Wyzwanie Rodzinne jest to międzynarodowa inicjatywa, której celem jest zmotywowanie do kształcenia duchowego dzieci oraz odpowiednie przygotowanie rodziców pod tym właśnie kątem . Bycie przewodnikiem duchowym nie jest opcjonalne. Bóg w ten sposób zaplanował przekazywanie wartości kolejnym pokoleniom.

Podejmując Rodzinne Wyzwanie przede wszystkim podejmujecie się go przed Bogiem. Kiedy zapiszecie się na tej stronie jako uczestnicy będzie to także motywacja dla innych do pójścia tą samą ścieżką. Statystyki łączą rodziców podejmujących Rodzinne Wyzwanie nie tylko z Ameryki Północnej, ale z całego świata.

W trakcie rozbudowy strony będziecie mieli możliwość dzielenia się z innymi rodzicami wszelkimi materiałami, które pomogły Wam w przekazywaniu wiary dzieciom.

Więcej wkrótce. Dziękujemy za udział!

Aby poznać sponsorów Wyzwania Rodzinnego 4/14 oraz tej strony kliknij tutaj.